Fors Bayrak Kurumsal

“Unutmayınız ki bayrak anlamını kalitesiyle gösterir.”

1994 yılında kurulan FORS BAYRAK, sektördeki gelişmeleri ve müşteri beklentilerini analiz ederek sektördeki değişimi yönlendiren ve bu değişimin müşteri beklentilerini en yüksek kalite standartlarında, en uygun maliyetlerle karşılayabilmesine gayret gösteren öncü bir firma olmuştur. Bu özellikleri ile kısa sürede yurt içinde ve yurt dışında bir çok markaya hizmet etmiştir.

Bayrak dış hava şartlarına maruz kalan tek tekstil ürünüdür. Bu da bayrağın hava kirliliği, güneş ışığı, yağmur, fırtına, kar gibi hava koşullarına dayanıklı olmasını gerektirmektedir. Bunun için kumaşlarımızı, şirket olarak birinci sırada kabul ettiğimiz kalite prensibiyle tüm koşullara en uzun süre dayanabilecek şekilde, özel olarak Bursa´da dokutmaktayız. Dikiş ipliklerinde ise dayanıklılık ve esneme özelliğine sahip İtalyan Coartz iplikleri kullanmaktayız.

Kumaş ve dikiş bayrak kalitesinde önemli olduğu kadar, kullanılan boya ve yardımcı malzemelerin önemi de bir o kadar fazladır. Yapılan baskının yağmurda akmama, güneşte solmama ve arka yüzünden net bir şekilde okuma özelliğine sahip olması gerekmektedir. Bu doğrultuda kullandığımız boya ve yardımcı malzemelerin kalitesine önem vererek, avrupa standartlarında bayrak üretimi yapmaktayız.

Şirket olarak amacımız müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması ve bunun uzun vadede bize kazandıracağı prestiji yıllarca güven ve kaliteyle koruyarak üretim yapmaktır.